نشست مجازی عرفان و آزادی | برنامه سوم

نام برنامه: عرفان و آزادی

موضوع برنامه:‌ نقش فرهنگی ادبیات حماسی در همگرایی و وحدت ملی

مهمان برنامه: دکتر یعقوب یسنا – استاد دانشگاه و پژوهشگر

میزبان برنامه: سید مصطفی سعیدی – رئیس هیئت مدیره‌ی AELSO

مکان برنامه:‌ در تلیفون‌های همراه و صفحه کمپیوتر شما

زمان برنامه: جمعه،  14 جنوری 2022 – ساعت 7:00 شب به وقت افغانستان

چه به‌دست می‌آورید: آموزش موارد جدید | 6 کریدت اکادمی AELSO، سرتیفیکیت اشتراک و فرصت بحث و تبادل نظر با شخصیت‌های علمی، محققان و استادان دانشگاه.

موسسه مطالعات اقتصادی و حقوقی افغانستان در ادامه‌ی نوآوری‌ها و برنامه‌های کاربردی خویش اینک در همکاری با سازمان اجتماعی سفید، رادیو آنلاین راه ابریشم و سایر سازمان‌های برجسته ملی و بین‌المللی، سلسله نشست‌های علمی- مجازی را با چهره‌های مطرح ملی و بین‌المللی تحت عنوان “عرفان و آزادی” پیرامون مولفه‌های ادبیات و عرفان و نقش آن در تقویت همدیگرپذیری و نهادینه سازی ادبیات صلح اجتماعی، برگزار می‌نماید.

اگر شما خود را واجد شرایط اشتراک در این نشست دانسته و علاقه‌مند به ارتقای ظرفیت‌های علمی تان هستید، این فرصت استثنایی را از دست نداده و برای اشتراک در این برنامه اینجا کلیک کنید.

آخرین مهلت برای درخواست اشتراک:

جمعه، 14 جنوری 2022، ساعت 6 شب | به وقت افغانستان

جهت کسب معلومات بیشتر می‌توانید با ایمیل آدرس ذیل تامین ارتباط نمایید:

online_events@aelso.org

یادداشت مهم: با آنکه تمامی جریان این مباحث توسط شبکه‌های اجتماعی ما و رادیو آنلاین راه ابریشم به شکل زنده پخش و نشر می‌گردد؛ اما بدون راجستریشن در لینک بالا و تکمیل کردن فورم آنلاینی که در جریان برنامه (ممکن آغاز، وسط و یا در اخیر برنامه) از طریق چت روم اپلکیشن زووم شریک خواهد شد، هیچ فردی مستحق سرتیفیکیت و کریدت اکادمی AELSO نمی‌شود.

دیپارتمنت نشرات و روابط عامه

دیدگاه